041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

Zimovanje na Rogli 4. dan

Jan 24, 2020

Vsi smučarji so že dobro spoznali smučišče na Rogli. Za začetnike sta primerni le 2 progi, zato smučanje na ostalih progah zahteva več smučarskega znanja in dobro poznavanje pravil smučanja. Dobri snežni pogoji so omogočili, da so tudi začetniki hitro napredovali in so spoznali zahtevnejše proge. Da so na Jurgovem proge najzahtevnejše vam lahko potrdijo tudi naši smučarji. Ledena strmina, s kupi »naritega« snega, je bila zahtevna in nič kaj prijetna za smučanje. Na ostalih progah je bil kompakten sneg pomeša z naravnim snegom, kar je odlična kombinacija. Ne glede na smučarsko znanje pa mora vsak smučar dobro poznati pravila na smučišču. V ta namen so na vstopne postaje žičnic postavili table z navodili. Kaj niso zabavne?

Najbolj iskano

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost