Podaljšano bivanje pri vas doma

Mar 19, 2020

Spoštovani starši!

Lep pozdrav od učiteljev podaljšanega bivanja in jutranjega varstva. V teh časih, ko smo ostali doma, smo vam tudi učitelji podaljšanega bivanja pripravili nabor idej za preživljanje prostega časa. Kvalitetno in raznoliko preživljanje prostega časa je pomembno za vse.

Od zdaj naprej ne boste več prejemali idej po elektronski pošti, ampak boste na spodnji povezavi našli naše predloge, ideje, namige…Učiteljice in učitelji PB bomo dnevno dodajali nove.

Povezavo najdete tudi na spletni strani naše šole (na dnu začetne strani).

Upamo, da vam bo vsaj kakšen naš predlog popestril dneve, ko ostajamo doma.

Vaše preživljanje prostega časa lahko dokumentirate in kdor želi pošlje fotografijo ali zapis in jo bomo z vašim dovoljenjem objavili na spletni strani šole.

Vaše prispevke pošljite učitelju, ki poučuje vašega otroka v PB. Elektronski naslovi so objavljeni na spletni strani šole.

Ostanite zdravi in ostanite doma!

Srečno!

Učitelji in učiteljice OPB in JV