041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Spletna galerija LUM

Apr 10, 2020

Lep umetniški pozdrav!

V teh nekaj tednih pouka na daljavo, se je nabralo veliko zanimivih likovnih izdelkov učencev. In ker je pri pouku LUM pomembno, da učenci vidijo izdelke svojih vrstnikov in jih imajo možnost pokomentirati, sem ustvarila spletno galerijo. Z njo želim učencem pribljižati pouk likovne umetnosti. V spletni galeriji si lahko učenci ogledajo izdelke vrstnikov, izdelke pokomentirajo in jim dodelijo všeček.

Spletno stran najdete na povezavi:

https://padlet.com/zivacuk2/4mp6343nnx2k

ali na spletni strani naše šole – GALERIJA.

Na spletno galerijo bom vsak dan objavljala nove izdelke, tako da ste lepo vabljeni k ogledu!

Živa Čuk

Najbolj iskano

(Skupno 340 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost