041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Upravičenost do pomoči za prehrano

Apr 7, 2020

Spoštovani starši.

Starši učencev, ki v šoli prejemajo brezplačno kosilo, ste upravičeni do paketov pomoči hrane, ki jih prevzamete na Rdečem Križu. Pred tem pokličete na 051 430 722.

Že v začetku pandemije smo na šoli v okviru šolskega sklada zbirali prostovoljne prispevke za pomoč družinam v stiski. Starši, ki potrebujete pomoč, se prosimo obrnite na svetovalno službo šole, s prošnjo za pomoč. Prošnjo lahko pošljete na naslov: alenka.cehovin@os-vipava.si ali mojca.habic@os-vipava.si.  Pomagali vam bomo tako, da vam bomo za nakup prehrambenih izdelkov podarili bon za nakup v trgovini podjetja Mlinotest.

Ostanite zdravi.

Lep pozdrav, Mojca Pev

Najbolj iskano

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost