041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Vrnitev učencev v šolo

Maj 28, 2020

Spoštovani učenci in starši.

Šole smo pravkar prejele okrožnico glede ponovne vrnitve učencev v šolske klopi. V njej piše, da se v ponedeljek, 1. 6. 2020 v šolske klopi vračajo  učenci 4. in 5. razreda, v sredo, 3. 6. 2020 pa tudi učenci 6., 7. in 8. razreda. Vzgojno-izobraževalno delo bo potekalo za vse učence (od 1. do 9. razreda) v normativno določenih oddelkih, kot pred razglasitvijo pandemije.

Glede na to, da smo okrožnico prejeli proti koncu delovnega dne, vam bomo morebitna dodatna navodila posredovali jutri.

V tem času je bilo za učence veliko sprememb. Želim si le, da jih učenci čim bolj mirno sprejemajo.

Hvala za razumevanje. Imejte lep dan.

Lep pozdrav,
Mojca Pev, ravnateljica

(foto: Pixabay)

Najbolj iskano

(Skupno 160 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost