041 619 125 info@os-vipava.si

V petek, 19.9.2020 smo se odpravili na športni dan na Goče. Pot nas je vodila iz Podnanosa, skozi Podrago in po makadamski poti mimo čistilne naprave. Tam smo ob stanovanjski hiši opazili poškodovanega skobca in o tem obvestili lovce, ker nas je skrbelo zanj.
Po kratkem vzponu smo prišli do vodohrana, od koder smo občudovali razgled po naši prelepi Vipavski dolini in pobočju Nanosa.
Po kratki poti skozi gozdiček in vinograde smo že po dobri uri prispeli pred podružnično šolo Goče. Tam smo pomalicali in počivali ter se odpravili proti Obeluncu, kjer smo zavili navzdol proti Ložam. Mimo gradu na Ložah in skozi vas smo prišli do Manč, nato pa proti Podragi. Tam nas je zelo razveselila novica, da so lovci prišli po poškodovanega skobca in poskrbeli zanj.

V prijetnem vzdušju in čudovitem vremenu je pot hitro minila.
Andreja Likar Ivanov

(Skupno 335 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost