041 619 125 info@os-vipava.si

Včasih je delo na daljavo tudi zabavno. 

»Dela internet? Vklopi zvok! Kam je pa šel? Te ne slišim!« … To so povedi, ki spremljajo naš vsakdan. 

Prav posebej zabavno se je učencem četrtega razreda zdelo preverjanje preko zoom konference. O tem so pripravili krajši skeč. Izbrali so protagoniste in določili vloge igralcem.  V pripravah so preverili možnosti audio in video efektov, ki bi jih lahko vključili. Preverili so tudi delovanje vseh priklopov in funkcij,… Ko je bila osnovna narejena, so posneli in z malo učiteljičine pomoči zmontirali. 

Igrajo: 

Zora Furlan – učiteljica 

Nina Gec – piflarka 

Pavla Lazić – talačna 

Maksimiljan Lozej – neslišen 

Filip Bešir – plonka 

Nik Poljšak – tiha podpora 

Nino Bratož – meša ekrane 

Doroteja in Gaber Rehar – jim prekinja povezavo 

Vabimo vas, da si ga ogledate Želimo si, da smo vas vsaj malo nasmejali. 

Nadja Rodman Koradin 

 

(Skupno 210 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost