041 619 125 info@os-vipava.si
Sneg letos ni padal samo po naših dvoriščih in travnikih. Ker ga je bilo toliko, nam je zasnežilo tudi videokonferenco. Snežinke, ki smo jih izdelali preko zooma, so padale po učencih, da so bili popolnoma zasneženi. Takega hudega sneženja že dolgo časa ne pomnimo. 😊

Ni nam preostalo drugega, da smo ob takem sneženju ostali v hiši in se posladkali s slastnimi piškoti. Drugošolci so naredili posebne piškote z različnimi okraski, tretješolci pa so spekli ingverjeve možičke, prav take, kot nastopajo v zgodbici The gingerbread man. Učenci so poslušali recepte v angleščini in po navodilih izdelali piškote.

Piškoti so odlično uspeli.  Njami, kako so bili okusni. Do božiča jih bo že zmanjkalo. Na slikah pa si oglejte naše slaščičarske mojstre.

Drugošolci in tretješolci ter učiteljica Maja

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost