041 619 125 info@os-vipava.si

Končno se je končala šola na daljavo, pa že je nastopila nova dogodivščina. Ob vedno bolj strogih ukrepih bi učenci radi kljub vsemu praznovali pust v maskah. 

Tako je večina učencev v torek korajžno oblekla svoj kostum in prišla v šolske klopi z namenom, da se odžene zima. V šolskih klopeh so toreh sedeli poleg učencev še roboti, vojaki, indijanci, rožice, čarovnice, mucke, tigri, papagaji, pa tudi vrtnarji, kuharji in drugi že izučeni mojstri. Nekateri so v razredu predstavili svojo masko in s tem imeli kar prvi govorni nastop po pouku na daljavo. Tudi učiteljice so se našemile v različne maske. Tako je ob zvonenju skozi vrata pokukala velika miš, ki se je bala, da ni morda v razredu kakšne majhne mucke. 

Upamo, da smo pregnali zimsko vreme in šolo na daljavo.

Ob tej priliki smo postali tudi pravi novinarji, saj je nastala krajša reportaža.

 Ogledate si jo lahko tukaj ali na tej povezavi!

Zora Furlan in Pavla Lazić, 4.b

(Skupno 175 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost