041 619 125 info@os-vipava.si

V teh dneh v Sloveniji začenja »Preventivna platforma« s preventivno medijsko kampanjo »Znanost o skrbi« (»Science of Care«), ki je del širše globalne kampanje »Najprej poslušaj« (»Listen First«) Urada OZN za droge in kriminal (UNODC).

Njihov namen je v teh težkih časih za otroke, mladostnike in njihove starše oziroma skrbnike, ponuditi koristne nasvete za izboljšanje telesnega in duševnega zdravja celotne družine, ki slonijo izključno na dognanjih preventivne znanosti.

To kampanjo na globalni ravni izdatno podprla francoska vlada, širitev in promocijo gradiv kampanje pa v Sloveniji podpira Ministrstvo za zdravje v sklopu programa »Preventivna platforma« ZNANOST O SKRBI – preventivna kampanja v sodelovanju z UNODC | Preventivna platforma (preventivna-platforma.si)

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost