041 619 125 info@os-vipava.si

Ni ga otroka, ki ga igra ne bi razveselila. Pa naj bo to igra z igračami, športna igra, računalniška igra,  igra z družino, s prijatelji ali hišnim ljubljenčkom.

Ker se otroci igranja nikoli ne naveličajo in zaradi veselja, ki jim ga igra prinaša, so učenci tudi letos sodelovali na natečaju Bodi umetnik »Igraj se z mano«. Gre za mednarodni likovni natečaj, ki je potekal že 14. leto. Posebnost natečaja je, da so izbrani izdelki razstavljeni na razstavi, ki jo postavijo učenci sami, razstava pa nato potuje po različnih institucijah. 

Med prispelimi likovnimi izdelki, teh je bilo več kot 3000, jih je žirija izbrala 306. Med njimi  je tudi delo učenke 3. a razreda, Tine Rener, ki je ustvarjala na temo Zimsko veselje, pri katerem igre zagotovo ne manjka. Tinin izdelek bo predstavljen na otvoritveni razstavi, ki bo letos potekala virtualno, ter tudi na potujočih fizičnih in virtualnih razstavah.

Tini za uspeh iskreno čestitamo in ji želimo še veliko veselja ob igri. 

Jerneja Žgavc

 

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost