041 619 125 info@os-vipava.si

V petek, 28. maja, smo učenci prve triade na Gočah imeli dan dejavnosti. S 1. in 2. razredom smo imeli naravoslovni dan na temo travnik. Najprej so se učenci skupaj z učiteljico Polono odpravili na travnik. S seboj so vzeli lupo, vrečke in lončke za opazovanje travniških živali. Nabrali so šopek spomladanskih cvetlic in si podrobno ogledali pikapolonico in druge žuželke. Po malici so rešili učni list ter oblikovali barvit miselni vzorec o travniku. Na koncu smo iz travniškega cvetja oblikovali napis Goče.

Tretješolci so imeli ta dan zadnji tehniški dan z naslovom Gibanje. Najprej so izvedli različne poskuse o gibanju. Ogledali so si tudi nekaj posnetkov. Po malici so samostojno izdelali padalo. Seveda smo ga morali preizkusiti. Še dobro, da imamo na voljo šolski balkon.

Vsi skupaj smo preživeli zanimiv in zelo poučen dan.

Anita Čujec

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost