041 619 125 info@os-vipava.si

Ob zaključku šolskega leta, zaznamovanega s pandemijo, smo  želeli s spoštovanjem obeležiti 30 let neodvisnosti naše domovine.

V program prireditve so bili vključeni učenci od 1. do 8. razreda. Roke prvošolcev so gubale čolničke in sestavile tribarvno slovensko zastavo z grbom,

Poke so zapele Zdravljico, slovensko himno. Naši učenci so povedali, da je zanje domovina Vipava, kjer so doma, da je to družina, so prijatelji ter Slovenija, najlepša dežela, kjer živijo domoljubni ljudje. In dvojčka sta nam zaigrala priredbo skladbe: Slovenija, od kod lepote tvoje.

Pogledali smo še zadnjič med šolske klopi, Poke so zapele Murenčke, drugošolci so nam sporočali počitniško abecedo in gospa ravnateljica nam je zaželela ustvarjalne, aktivne, čim manj digitalne počitnice.

Livija Lango

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost