041 619 125 info@os-vipava.si

Naša šola je bila v letu 2019 – 21 vključena v mednarodni projekt  Erasmus+šport Youth sport v sodelovanju z Zavodom za šport Ajdovščina. Projekt je Zavod za šport izvajal skupaj s šestimi partnerji iz Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Srbije, Severne Makedonije, Italije ter Bolgarije. Sestavni del programa je bil likovni natečaj na katerem so otroci risali motive o boju proti rasizmu, nasilju ter rasni diskriminaciji. Na to temo je bilo v sklopu projekta izdelanih več kot 200 zanimivih risb pri katerih je sodelovalo deset osnovnih šol. Zmagovalce likovnega natečaja so nagradili na zaključni prireditvi projekta, ki je bila v četrtek, 17. 6. 2021. Med zmagovalce se je uvrstila tudi naša šola. Zmagovalno risbo je narisala Mojca Tomažič iz 7. razreda. Mentorici sta bili Živa Čuk in Kristina Lavrenčič.

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost