041 619 125 info@os-vipava.si

Junij je že skoraj pravi poletni mesec in temu se poznajo tudi temperature. Ker pa je tudi v učilnicah zelo vroče, smo zadnje ure angleščine imeli kar šolo na prostem. Odpravili smo se na lov na zaklad, igrali različne igre in tako utrjevali, kar smo se letos naučili. 

Pri lovu na zaklad so učenci vadili branje angleških besed in potem so prebrane besede še poiskali v naravi. 

Narava skriva ogromno zanimivih reči, le poiskati jih je treba. Učence je to zelo pritegnilo in so zelo radi brali in iskali različne stvari. Nekatere reči (veverico, gosenico, želod…) je v okolici šole v mestnem okolju zelo težko najti, so jih pa našli učenci na podružnici. Ostali so se morali zadovoljiti le s fotografijo. 

Kljub temu, da učenci vseh zakladov niso videli v živo, so bili navdušeni nad aktivnostjo in povezali znanje. 

Maja Funa

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost