041 619 125 info@os-vipava.si

V soboto, 16.10.2021, je na šoli potekalo 36. državno tekmovanje iz znanja logike za 7. razrede in regijsko tekmovanje iz znanja logike za 8. in 9. razrede. Tekmovanja se je udeležilo osemnajst osnovnih šol iz regije. Tekmovalci so se zbrali po učilnicah. Ker nismo imeli običajnega skupnega uvoda smo tekmovalcem pripravili film, ki so si ga ogledali v učilnicah. Učenke Sara Kopatin, Manca Petrič, Eva Furlan, Gaja Prah Peljhan, Pia Jović, Gerta Balaj, Lena Jerončič in Lili Žagar so posneli vsebinske posnetke pod mentorstvom učiteljice Tee Furlan. Za sprostitev pred pričetkom logičnega razmišljanja je tekmovalcem zapel otroški pevski zbor pod mentorstvom učiteljice Nadje Rodman Koradin. Tekmovanje je potekalo brez zapletov, kljub vsem prilagoditvam. Tekmovalci in mentorji so ob koncu tekmovanja prejeli tudi lepa darila. Zahvaljujemo se podjetju Fructal, podjetju Mlinotest in državni založbi Slovenije, ki so tekmovalcem in mentorjem polepšali tekmovanje. Sedaj pa čakamo na rezultate.

Vodja tekmovanja Neli Markočič 

(Skupno 161 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost