041 619 125 info@os-vipava.si

Vsi učenci 7. razreda smo imeli v sredo športni dan. Sprehodili smo se do športnega parka Ruteč v bližini Kranjske Gore, kjer smo imeli orientacijski tek. Razdelili smo se po skupinah, ki so nam jih določili dan pred tem. Vsaka skupina je dobila namig in začela z raziskovanjem. Po prihodu zadnje ekipe so razglasili mesta posameznih ekip. Izmed dvanajstih skupin je bila najboljša in najhitrejša četrta skupina, in sicer učenci 7. a razreda. Najslabša in najpočasnejša ekipa pa je bila dvanajsta ekipa, v kateri so bili učenci 7. c razreda. Po končanem športnem dnevu nas je v domu pričakalo kosilo. Za kosilo smo imeli ričet. Po kosilu smo se počasi odpravili domov.

Kranjska Gora je bila prav lepa izkušnja za vse nas.

Tina Fabčič in Vita Vidrih, učenki 7. c

(Skupno 162 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost