041 619 125 info@os-vipava.si

V četrtek, 11.11.2021 smo se tretješolci iz Vipave in Vrhpolja odpeljali na Nanos, do turistične kmetije Abram. Tam nas je že pričakoval gospod Božo. Odpeljal nas je na kratek sprehod skozi gozd in nam predstavil življenje v gozdu – rastlinje, živali ipd. Opisal nam je tudi nekaj bližnjih srečanj z medvedom, kačo. Tem prigodam smo se od srca nasmejali. Vprašali smo ga tudi vse, kar nas je o gozdu zanimalo. V lovskem domu nam je predstavil delo lovcev in tam smo si lahko ogledali nekatere živali, ki so jih tamkajšnji lovci pred leti ulovili. Sprehodili smo se do hleva, kjer nam je predstavil delo na kmetiji. Po končanih dejavnostih, smo izkoristili lepo sončno dopoldne za prosto igro, opazovanje domačih živali. Glavna atrakcija je seveda bil medved Mitko. 😊

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost