041 619 125 info@os-vipava.si

Pozdravljeni,

V oktobru mesecu smo zagnali mentorski program Garaža v Ajdovščini. Izoblikovale so se štiri skupine, ki delajo različne projekte. Pod našo streho tako nastajata bencinski in električni gokart, rover za jemanje vzorce iz tal ter računalniška igrica.

Med novoletnimi počitnicami pa organiziramo tri delavnice na voljo vsem, ki jih zanimajo ta različna področja. Na prvi delavnici se bo predstavilo delo s 3D printerjem, na drugi se bo spoznavalo različne oblikovne aspekte prostora in pohištva ter na tretji se bo spoznavalo mikroskopski svet, ki nas bo presenečal.

Delavnice bodo dolge približno dve do tri ure in obiskovalcem ni potrebno imeti nobenega predznanja.

Zato vas vabimo k udeležbi, saj delavnice niso starostno omejene, je pa za obisk obvezen PCT pogoj ter zaradi omejenega števila mest prijava na naslovu: https://forms.gle/eYWu7mAtpdHSN3D87

Hvala in želimo vam lepe praznike ter iskrivo v letu 2022!

Se vidimo v Garaži!

Ekipa Zavoda Beta ter mentorji programa Garaža

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost