041 619 125 info@os-vipava.si
15.12. 2021, smo se učenci 3.a in 3.b razreda odpeljali na sankanje v Črni vrh nad Idrijo. Ta dan smo vsi z nestrpnostjo čakali, saj se nekateri med nami niso še nikoli sankali in že dolgo časa nismo bili na snegu. Oskrbnik na sankališču nas je že čakal in nam takoj povedal, kje se bomo sankali. Takoj smo se odpravili tja. Učiteljica nam je pokazala, kako se pravilno sanka. Ko smo se sami začeli spuščati, smo zelo uživali. Čas smo si vzeli tudi za delanje snežaka in izdelavo hišk iz snega.

Vmes smo si vzeli še čas za malico in se pogreli z dobrim čajem.

Športni dan se je prehitro končal. Bili smo tako utrujeni, da smo nekateri na avtobusu tudi zaspali.

Preživeli smo čudovit dan na snežni planoti Črnega Vrha.

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost