041 619 125 info@os-vipava.si

Pozdravljeni,

V oktobru mesecu smo zagnali mentorski program Garaža v Ajdovščini. Izoblikovale so se štiri skupine, ki delajo različne projekte. Pod našo streho tako nastajata bencinski in električni gokart, rover za jemanje vzorce iz tal ter računalniška igrica.

Organiziramo pa tudi delavnice različnih tematik, ki so na voljo vsem, ki jih zanimajo različna področja. Med novoletnimi počitnicami sta se odvili dve delavnici in sicer delavnica s 3D printerjem, ter fizikalna delavnica.

V soboto 5. februarja 2022 ob 15.00 v Garaži (Ajdovščina) gostimo Denisa Vrtovca iz podjetja Tehimpex, ki nam bo skupaj z ekipo iz podjetja SKF predaval o SKF ležajih ter o orodjih za poravnavo gredi.

Zato vabimo k udeležbi vaše učitelje in profesorje tehničnega pouka, ter dijaki, ki bi po vašem mnenju tovrstno predavanje koristilo. Predavanje ni starostno omejeno, je pa za obisk obvezen PCT pogoj.

Za več informacij nam lahko pišete na: institut@zavod-beta.si; ali nas pokličete na 031 316 115.

Ogledate si lahko tudi našo spletno stran: https://zavod-beta.si/

Se vidimo v Garaži!

Ekipa Zavoda Beta ter mentorji programa Garaža

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost