041 619 125 info@os-vipava.si

Na igrišču pred osnovno šolo v Vipavi je bilo včeraj zelo veselo. Ob 10.15 so se na igrišču zbrali učenci do četrtega razreda, učitelji, zaposleni, starši ter seveda gospod župan in gospa ravnateljica, da bi skupaj slavnostno otvorili nova igrala in igrišče. Našo zelenico ob šolskem igrišču sedaj krasijo gugalnice, tobogana ter druga plezala in igrala.

Prireditev je popestril pevski zbor, recitacije, kitaristi in plesni nastop učencev od prvega do četrtega razreda.

Župan Goran Kodelja in ravnateljica Mojca Pev sta učencem zaželela veliko igrivih uric na novih igralih. Otroci so obljubili, da se bodo na igralih spoštljivo igrali in jih ohranili še dolga leta. Ob koncu prireditve sta župan in ravnateljica slavnostno prerezala trak. Kot se seveda spodobi, so učenci hitro preizkusili vzdržljivost igral.

(Skupno 136 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost