041 619 125 info@os-vipava.si

12.6.2022 je bil naš zadnji dan na Češkem. Po zajtrku smo spakirali svoje stvari in se odpravil na avtobus. Najprej nas je odpeljal do mesta Brno, kjer smo imeli eno ur voden ogled. Po ogledu smo imeli eno uro prosto za kosilo. Ob 12.15 smo se iz Brna odpeljali proti domu. Domov smo prispele ob 21.30. Na Češkem nam je bilo zelo lepo čudovita nova izkušnja, ki jo ne bomo kar tako pozabili. Spoznali smo nove prijatelje in se z njimi tudi zabavali. Komaj čakamo na ponovno srečanje z njimi.

Darja Birsa 9.b
 

Tretji dan na Češkem smo si ogledali Brno. Bilo je zelo zanimivo, saj se zelo razlikuje od Slovenije. Približno ob poldan smo odšli proti domu ter prispeli okoli 9:30. Ta izlet je bil nepozaben. Za vedno nam bo ostal v lepem spominu.

Ivana Tomažič
(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost