041 619 125 info@os-vipava.si

Dan slovenskega športa, ki ga v Sloveniji praznujemo 23. 9., smo na naši šoli obeležili že dan prej z izvedbo atletskega tekmovanja. Na Atletskem stadionu Vipava so svoje spretnosti učenci in učenke preizkušali v teku na 60 m, 300 m, 600 m, štafeti, metu vorteksa in suvanju krogle. Skok v daljino in skok v višino smo izvedli na igrišču pred šolo. Čestitke vsem učencem in učenkam, ki so tekmovali, še posebej pa tistim, ki so okrog vratu prejeli eno izmed medalj. Prav ti učenci bodo šolo zastopali tudi na ekipnem področnem tekmovanju v Novi Gorici, ki bo potekalo 26. 9. 2022. Hvala tudi vsem, ki ste pomagali pri sami izvedbi tekmovanja.

ATP

  60m 300m 1000m vorteks krogla višina daljina štafeta
1. Jana Kodelja Jana Kodelja Sara Kopatin Anja Čoha Anja Čoha Eva Furlan Jana Kodelja 9.b
2. Tinkara Bago Sara Kopatin Zarja Lavrenčič Hana Trošt Eva Furlan Manca Petrič Sara Kopatin 9.a
3. Mei Lulik Tinkara Bago Mei Lulik Jana Kodelja Špela Mohorčič Sara Kopatin Mei Lulik 8.c

 

 

  60m 300m 1000m vorteks krogla višina daljina štafeta
1. Klemen Tomažič Klemen Tomažič Klemen Tomažič

Aladdin

Osmičević

Matic Lozej Tai Bratož Klemen Tomažič 9.b
2. Nejc Rupnik Urban Žorž Ian Laharnar Ian Laharnar Tilen Krašna Klemen Tomažič Alen Trošt 9.a
3. Alen Trošt Tine  Bavčar Izak Margon Matic Lozej Beno Fabčič Vid Lavrenčič Aladdin Osmičević 8.b

Vse fotografije si lahko ogledate TUKAJ.

 

(Skupno 248 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost