041 619 125 info@os-vipava.si

Vabim vas k ogledu nove sezone kviza Malih sivih celic,  ki se pričenja v soboto, 22. 10. 2022 ob 9.50 na TV SLO 1.

Kviz Male sive celice preverja znanje in veščine sedmošolcev, osmošolcev in devetošolcev. Dvaintrideset tekmovalnih šol iz osmih različnih regij Slovenije se preizkusi v znanju matematike, logike, poznavanju kulturne dediščine, športa, družbe, astronomije, kemije, biologije, tehnike, gospodinjstva, zgodovine, geografije, človeškega telesa in glasbe ter v usmerjanju in spretnem premagovanju ovir v labirintu. V posebni rubriki Hitri lončki pa svoje spretnosti preizkusijo še druge trojke osnovnošolcev od petega razreda naprej. 

Oddaja, v kateri bo tekmovala naša šola bo na sporedu 26.11.2022.

Tina Bevk

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost