041 619 125 info@os-vipava.si

V ponedeljek, 7. 11. 2022, nas je drugošolce s svojim obiskom razveselil  policist g. Matjaž Birsa. Skupaj z njim smo ponovili vse o varnosti v prometu in prometnih znakih ter pridobili tudi nova spoznanja. Predstavil nam je še svoj poklic ter pokazal opremo, ki jo policist potrebuje pri opravljanju svojega dela. Nekateri izmed učencev so si z njegovo pomočjo oblekli neprebojni jopič in si nadeli čelado ter sošolca vklenili v čisto prave lisice. Natisnili smo vsak svoj prstni odtis in si izbrali kartice s policijskimi vozili. Ob zaključku nas je obdaril s kapami, odsevnimi trakovi, kresničkami in tudi sladkarijami. Vsak oddelek  je v dar dobili še plišastega medvedka policista, varnostni brezrokavnik, družabno igro in DVD s poučnimi zgodbami o prometu. Tako smo zanimivo in poučno zaključili naše učenje o prometu pri SPO. Policistu g. Matjažu se zahvaljujemo za ves trud in mu pri njegovem delu želimo mnogo uspehov.

Učiteljici Elena in Nadja

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost