Na zadnji šolski dan v tem koledarskem letu smo imeli prvošolci iz Podnanosa prav poseben dan – kulturni dan.

Najprej smo z učenci ob slikovnem gradivu ponovili ter se tudi nekaj novega naučili o državnih praznikih, ki se nam bližajo.

Postali smo tudi likovni ustvarjalci in čudovito okrasili stenske panoje pred razredom z našimi zimskimi izdelki.

Da bilo je še bolj zanimivo, smo se igrali tudi božično-novoletno tombolo. Glavna nagrada je bil lonček poln pokovke.

Manjkala nista niti glasba in ples, saj so prvošolci živahno zaplesali v ritmih prazničnih pesmi.

Kot mladi kulturniki pa smo se z veseljem udeležili tudi šolske prireditve ob dnevu samostojnosti in enotnosti, ki so nam jo pripravili petošolci pod mentorstvom Andreje Likar Ivanov.

Z dejavnostmi, ki so se navezovale na božično-novoletni čas in praznike, smo tako pričarali prav posebne trenutke v naši lepo okrašeni učilnici.

Želim vam lepe praznične dni ter zdravo in srečno 2023.

Učiteljica Anita Hrovatin