041 619 125 info@os-vipava.si

Končno je nastopil čas, da smo na našo podružnico v Podnanos spet povabili starše, stare starše in vse ostale, na skupne predpraznične delavnice z otroki in učiteljicami.

Ustvarjali smo unikatno praznično embalažo, ki smo jo napolnili z domačimi dobrotami in sladkarijami – rožmarinova sol, sivkine vrečke, okraski z liziko, škatle s piškoti in vrečke s čajem so hitro polnile naše ustvarjalne kotičke.

Vse to in še platnene vrečke z grafičnim potiskom, okraske za božično drevesce ter slastne sladke parkeljčke smo ponudili obiskovalcem sejma v sklopu prireditve Zvezde in zvezdice na naši stojnici. Vsi izdelki so hitro pošli, veseli smo, da smo tako prispevali naš delež k zbiranju denarja za šolski sklad.

Vsem starše, starim staršem ter vsem ostalim se iskreno zahvaljujemo za vse dobrote in ostale stvari, ki so jih prispevali za naše izdelke. Zahvala gre tudi obiskovalcem sejma za prostovoljne prispevke ter učencem, ki so izdelke simpatično predstavljali in ponujali na sejmu.

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost