V oktobru in novembru smo se na šoli pridružili dobrodelni akciji »Otroci za otroke«, ki poteka pod okriljem koprskega društva Palčica Pomagalčica.

Društvo želi s pomočjo zbiranja »srebrnih kovančkov upanja«, zbrati dovolj denarja za razvoj zdravila za redko bolezen, za katero trpi mali Urban.

Ker na šoli stremimo k dobrodelnosti in učenju najmlajših o velikem pomenu pomoči tistim, ki jo potrebujejo, smo se odločili, da k dobrodelni akciji pristopimo tudi mi. Pri zbiranju denarnih sredstev smo bili uspešni. Zbrali smo 823,21€.

V zahvalo nam je društvo poslalo »plamen zahvale« v obliki športnih rekvizitov s podpisi naših izjemnih športnikov. Prejeli smo tudi jabolko navdiha, ki ga je društvu podelil bivši predsednik RS, g. Borut Pahor.

Hvala za vaš dar. Vsak kovanček je dragocen kamenček na poti do Urbanove ozdravitve.

Tanja in Lara