041 619 125 info@os-vipava.si

V petek, 17. 3. 2023, smo se v dopoldanskem času udeležili čistilne akcije. Čiščenje smo si razporedili tako, da so osmošolci čistili drugo šolsko uro. Počistili so okolico čebelnjaka, ob mizah za pouk na prostem ter vhoda v stavbo šole. Ker nam je ostal čas so pomagali hišniku in učencem izbirnega predmeta Čebelarstvo urediti gredico pred šolo.

Tretjo šolsko uro so devetošolci z učiteljico Tino počistili in uredili gredico v okolici spomenika  Dragu Bajcu. 

Peto šolsko uro so bili na vrsti še učenci 8.c in 8.c. Razdelili so se v dve skupini, vzeli vrečke, nataknili rokavice in odšli. Učenci z učiteljico Barbaro so pobirali smeti v okolici šole: igrišče, parkirišče, učenci z učiteljico Tino pa so na travniku med vrtcem in šolo pobirali kamenje, vejice, počistili igrala, pometli prane plošče ter tartan. 

V čistilni akciji so sodelovali: učenke in učenci 8. razreda, 9. a oddelek, hišnik Matjaž Kos, učiteljice Tina Bevk, Barbara Kodelja Pavlin in Boža Pangerc.

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost