041 619 125 info@os-vipava.si

Spoštovani starši in učenci.

Na šoli smo pričeli s pripravami na šolsko leto 2023/2’24. Pripravili smo predstavitev vsebin obveznih in neobveznih izbirnih predmetov za bodoče učence od 4. do 9. razreda. Prijavo uredite do 12. maja v aplikaciji e-Asistent.

Učenci upamo, da vam bodo predstavitve v pomoč pri izbiri in odločitvi. Pomembno je, da pred odločitvijo izbire izbirnih predmetov dobro razmislite in izberete tiste izbirne predmete, ki jih boste z veseljem obiskovali.

Za dodatna pojasnila kontaktirajte svetovalno delavko Mojca Habič mojca.habic@os-vipava.si ali po telefonu: 05 36 64 363.

V upanju, da boste našli zanimive vsebine, vas lepo pozdravljamo.

Mojca Habič

Izbirni predmeti v šolskem letu 2023 – 2024

Učenci lahko izbirajo med naslednjimi izbirnimi predmeti:

1. razred – neobvezni izbirni predmet angleščina v 1. razredu;

4., 5. in 6. razred: računalništvo, šport, tehnika, umetnost in nemščina. 

7. razred: astronomija, italijanščina 1, računalništvo, sodobna priprava hrane, šport za zdravje, gledališki klub, likovno snovanje 1, obdelava gradiv, španščina 1, verstva in etika, rastline in človek.

8. razred: astronomija, italijanščina 2, računalništvo, robotika v tehniki, šport za sprostitev, verstva in etika, likovno snovanje 2, španščina 2, turistična vzgoja, obdelava gradiv in okoljska vzgoja.

9. razred: astronomija, italijanščina 3, likovno snovanje 3, računalništvo, izbirani šport, načini prehranjevanja, ples, retorika, španščina 3, verstva in etika, obdelava gradiv.

Več o posameznih predmetih si lahko preberete v spodnjih dokumentih:

4. – 6. razred

7. razred

8. razred

9. razred

(Skupno 166 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost