041 619 125 info@os-vipava.si

Učenci in učiteljici podružnične šole iz Goč, smo se v petek, 26. 5., odpravili na pohod. Že zjutraj so nas pospremili sončni žarki, ki so se po poti le stopnjevali in nas opomnili, da se res bližajo počitnice.

Pot nas je vodila po makadamski poti preko Manč v Podrago. Malico smo kar težko dočakali, zato nam je potem še toliko bolj teknila. Še dobro, da smo med potjo pozobali nekaj sladkih češenj. Po malici je bilo seveda dovolj časa tudi za igro v senci mogočnih dreves. Pot smo nadaljevali okrog Podrage ter jo zaokrožili nazaj proti Ložam. Učenci so si pri sošolcu natočili vodo. Čakal nas je namreč še najbolj strm del poti – pot nazaj v šolo. Učenci so si hojo v hrib popestrili kar z iskanjem modnih dodatkov v naravi.

Na šolo smo se vrnili utrujeni in lačni. Še dobro, da nas je čakalo okusno kosilo s sladoledom.

Anita Čujec

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost