041 619 125 info@os-vipava.si

Na sončno in vetrovno  sredo, 29. 5. 2023, smo na stadionu v  Vipavi organizirali športni dan, ki smo ga posvetili kraljici športa, ATLETIKI.  Tekmovanja so se udeležili učenci 4. in 5. razredov matične šole in njenih podružnic (146 otrok). Učenci so svoje spretnosti preizkušali v petih disciplinah: teku na 60m, teku na 600m, skoku v daljino, skoku v višino in metu vorteksa. Čestitke vsem učencem, ki so tekmovali, še posebej pa tistim, ki so okrog vratu prejeli eno izmed osvojenih medalj. Hvala tudi vsem, ki ste pomagali pri sami izvedbi tekmovanja.

ATP

Rezultati tekmovanja

  1. razred:

60m:

  1. mesto: Nace Rehar, 4.b
  2. mesto: Vitan Lavrenčič, 4.V
  3. mesto: Gal Šraml, 4.P

 

  1. mesto: Pia Uršič, 4.G
  2. mesto: Anja Petrič, 4.a
  3. mesto: Roza Sencin, 4.b

600m:

  1. mesto: Nace Rehar, 4.b
  2. mesto: Gal Šraml, 4.P
  3. mesto: Vitan Lavrenčič, 4.V

 

  1. mesto: Anja Petrič, 4.a
  2. mesto: Pia Uršič, 4.G
  3. mesto: Tjaša Škrl, 4.P

               Blažka Bago, 4.b

Skok v daljino:

  1. mesto: Nace Rehar, 4.b
  2. mesto: Žiga Sigismund Žorž Žvanut, 4.P
  3. mesto: Vili Semenič, 4.P

 

  1. mesto: Tisa Lunder, 4.P
  2. mesto: Blažka Bago, 4.b
  3. mesto: Ruta Kobal, 4.V

Skok v višino:

  1. mesto: Anže Kobal, 4.V
  2. mesto: Žiga Sigismund Žorž Žvanut, 4.P
  3. mesto: Veno Cunta, 4.b

 

  1. mesto: Anja Petrič, 4. a
  2. mesto: Ana Fabčič, 4.P
  3. mesto: Gaja Žorž, 4.a

Met vortexa:

  1. mesto: Jaka Martinjaš, 4.b
  2. mesto: Nace Rehar, 4.b
  3. mesto: Žiga Sigismund Žorž Žvanut, 4.P

 

  1. mesto: Ana Fabčič, 4.P
  2. mesto: Jerneja Tomažič, 4.V
  3. mesto: Gaja Žorž, 4.a

 

5.razredi:

60m:

  1. Oliver Sardoč, 5.a
  2. Tobija Žgavec, 5.b
  3. Matic Žgur, 5.P

 

  1. Karin Kodelja, 5.a
  2. Sofija Lavrenčič, 5.P
  3. Emili Semenič, 5.P

600m:

  1. Štefan Pavlica, 5.a
  2. Tian Suša, 5.b
  3. Tobija Žgavec, 5.b

 

  1. Hana Stopar, 5.V
  2. Manca Nabergoj, 5.a
  3. Isabela Nabergoj, 5.b

Skok v daljino:

  1. Štefan Pavlica, 5.a
  2. Oliver Sardoč, 5.a
  3. Luka Mitrović, 5.G

 

  1. Petra Lavrenčič, 5.P
  2. Zala Fabčič, 5.P
  3. Karin Kodelja, 5.a

Skok v višino:

  1. Tijan Buković, 5.a
  2. Matic Žgur, 5.P
  3. Tilen Fabčič, 5.b

 

  1. Emili Semenič, 5.P

Zala Fabčič, 5.P

  1. Špela Potočnik, 5.P

Met vortexa:

  1. Timotej Žgavec, 5.b
  2. Erazem Arhar, 5.P
  3. Štefan Pavlica, 5.a

 

  1. Tonja Lozej, 5.P
  2. Anika Trošt, 5.P
  3. Zala Fabčič, 5.P
(Skupno 170 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost