V torek, 6. 6. 2023, smo se drugošolci matične šole in podružnic ter prvošolca iz Goč odpravili v Ljubljano. Obiskali smo Šolski muzej Slovenije in Narodni muzej Slovenije.

Če vas zanima, kako smo se imeli, pa preberite v zapisih nekaterih učenk ter ob ogledu fotografij.

V torek smo šli v Šolski muzej in v Narodni muzej. Imeli smo se zelo dobro. Videli smo stare predmete. Šli smo z avtobusom.

Julija

V Šolskem muzeju smo imeli šolsko uro matematike. Bilo nam je lepo. V Narodnem muzeju smo spoznavali starodavne stvari. Bilo nam je lepo.

Zana in Nina

Zjutraj smo odšli s šolo v Šolski muzej v Ljubljano. Šli smo s šolskim avtobusom. Opazovali smo kamione, nekateri vozniki so nam tudi pomahali. Šli smo po avtocesti, da smo bili hitreje v Ljubljani. Najprej smo šli v Šolski muzej. Meni je bilo všeč, da smo pisali s kredo na majhnih tablicah. Ko se je končal čas, smo šli še v Narodni muzej. Ko smo prišli do Narodnega muzeja smo pomalicali in nato šli noter. Pokazali so nam stare stvari. Potem smo šli nazaj domov. Preživeli smo čudovit dan.

Darina