041 619 125 info@os-vipava.si

V torek, 6. 6. 2023, smo se drugošolci matične šole in podružnic ter prvošolca iz Goč odpravili v Ljubljano. Obiskali smo Šolski muzej Slovenije in Narodni muzej Slovenije.

Če vas zanima, kako smo se imeli, pa preberite v zapisih nekaterih učenk ter ob ogledu fotografij.

V torek smo šli v Šolski muzej in v Narodni muzej. Imeli smo se zelo dobro. Videli smo stare predmete. Šli smo z avtobusom.

Julija

 

V Šolskem muzeju smo imeli šolsko uro matematike. Bilo nam je lepo. V Narodnem muzeju smo spoznavali starodavne stvari. Bilo nam je lepo.

Zana in Nina

 

Zjutraj smo odšli s šolo v Šolski muzej v Ljubljano. Šli smo s šolskim avtobusom. Opazovali smo kamione, nekateri vozniki so nam tudi pomahali. Šli smo po avtocesti, da smo bili hitreje v Ljubljani. Najprej smo šli v Šolski muzej. Meni je bilo všeč, da smo pisali s kredo na majhnih tablicah. Ko se je končal čas, smo šli še v Narodni muzej. Ko smo prišli do Narodnega muzeja smo pomalicali in nato šli noter. Pokazali so nam stare stvari. Potem smo šli nazaj domov. Preživeli smo čudovit dan.

Darina

 

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost