041 619 125 info@os-vipava.si

PREDMETNA STOPNJA (matična šola):

– prvi dve uri pouk po urniku z upoštevanjem suplenc, malica po 2. šu (v avli), 3. šu – proslava ob dnevu državnosti v telovadnici (velja za vse učence matične šole), po prireditvi druženje z razredniki in podelitev spričeval. 5. šolska ura se bo izjemoma zaključila ob 12.10. Kosilo za učence vozače (vse – razredna in predmetna stopnja) bo ob 12.10. Odvoz avtobusov bo le eden (po urniku). Varstvo vozačev imajo ta dan: Mitja Lavrenčič, Ana Kobal in Andreja Jamšek.

RAZREDNA STOPNJA IN PODRUŽNICE:

– pouk po urniku ali dan dejavnosti, glede malice in prevoza šolskih avtobusov velja isto kot za matično šolo. Podaljšano bivanje je ta dan kot običajno. Kosilo po razporedu (za ta dan je razpored za matično šolo prilagojen – učenci, ki so v pb in učenci ne-vozači gredo na kosilo ob 12.55, prvošolci ob 12.40).

Vsem učencem naše šole želimo prijetne in razigrane poletne počitniške dni!

Ponovno se srečamo 1. 9. 2023.

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost