041 619 125 info@os-vipava.si

Male sive celice je kviz, ki ga spremljajo vse generacije.

Namenjen je sedmošolcem, osmošolcem in devetošolcem, ki po šolskih in področnih tekmovanjih pomerijo svoje znanje pred televizijskimi kamerami.

Kviz preverja znanje in veščine sedmošolcev, osmošolcev in devetošolcev. Tekmovalci se preizkusijo v znanju matematike, logike, poznavanju kulturne dediščine, športa, družbe, astronomije, kemije, biologije, tehnike, gospodinjstva, zgodovine, geografije in glasbe.  

Oddaja Male sive celice bo na sporedu ob sobotah dopoldan na TV SLO 1, s ponovitvama na TV SLO 1 in TV SLO 2.

Preizkusi se tudi ti na povezavi

http://otroski.rtvslo.si/male-sive-celice/kviz/8

Če so ti taka tekmovanja všeč, si devetošolec/-ka, osmošolec/-ka, sedmošolec/-ka te vabim k sodelovanju. Zainteresirani učenci se boste pomerili na šolskem tekmovanju in 2 ekipi bosta sodelovati že 12. septembra na regijskem tekmovanju.

                                                                                                        Tina Bevk

 

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost