041 619 125 info@os-vipava.si

Vabim vas k ogledu nove sezone Malih sivih celic, ki se pričenja v soboto, 21. 10. ob 9.50 na TV SLO 1.

Male sive celice niso zgolj oddaja, marveč gibanje, ki presega meje televizije. To dokazujejo resnično visoke številke prijav na kviz in Hitre lončke. Letos se je število prijav na kviz povzpelo na kar 307 ekip oziroma 160 šol, število prijav na Hitre lončke pa na 59.

Na TV SLO 1 pa bodo dopoldnevi jesenskih počitnic čisto pravi počitniški izzivi. Prihaja nova serija Počitniški izzivalci, ves počitniški teden pa bodo bogatile tudi premiere filmov in risanih filmov. Otroški in mladinski program vas bo razveseljeval vsako jutri med jesenskimi počitnicami malo po 9. uri zjutraj.

Tina Bevk

POČITNIŠKI IZZIVALCI – UREDNIŠTVO OTROŠKIH IN MLADINSKIH ODDAJ

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost