041 619 125 info@os-vipava.si

Pri angleščini v 2. razredu si deževne jesenske dneve polepšamo z dejavnostmi, ki se povezujejo tudi z drugimi predmeti. Tako smo v okviru zgodbe o zelo lačni gosenici (The very hungry caterpillar) šli na »tržnico« in kupovali hrano po naših željah.  V zgodbici smo prebrali, da je gosenico bolel trebuh, ko je pojedla preveč sladkarij naenkrat, zato smo se namesto sladkarij raje malo razmigali in potelovadili ter tako gibalno uprizorili zgodbico o lačni gosenici. 

Naša gosenica je res potem šla malce zadremat v svojo bubo, mi pa nismo zaspali, ampak nadaljevali z jesensko tematiko. Na njivah je sedaj polno buč, prišle pa so tudi v razred  – z rimami (Pumpkin chant) in našimi spretnimi prsti. Ene so bile kar malce strašne, saj so v nekaterih državah nekaj dni nazaj praznovali noč čarovnic in to smo uporabili tudi pri naših majcenih bučah. 

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost