Šolski sklad je ustanovljen na podlagi 135. člena Zakona organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja z namenom, da zagotavlja denarno pomoč socialno šibkim učencem ter podpira in financira nadstandardni program šole. Iz šolskega sklada financiramo kotizacije za vsa tekmovanja in prevoze nanje, kupimo knjige in ostale učne ter didaktične pripomočke.

Šola sredstva za šolski sklad zbira na različne načine (s pomočjo položnic, dobrodelnih prispevkov ter na druge načine).

Letos smo se odločili, da bomo sredstva za šolski sklad zbirali tudi z nakupom božičo-novoletnih voščilnic. Voščilnice so natisnjene v tiskarni, vsaki voščilnici je priložena tudi ovojnica, po želji pa vam lahko dodamo tudi klasično voščilo.

Motive za voščilnice so pripravili naši učenci.

Voščilnice lahko pošljete prijateljem, znancem, sorodnikom, poslovnim partnerjem in drugim.

Za naročilo voščilnic vas prosimo, da izpolnite podatke v naslednjem vprašalniku.

Podatke vpišite do petka, 8. 12. 2023. Naročene voščilnice boste lahko prevzeli v tajništvu šole v tednu od 11. 12. 2023 do 15. 12. 2023, lahko pa vam jih pošljemo tudi po pošti.

Zahvaljujemo se vam za naročilo voščilnic in za donacijo v šolski sklad.

Lepo vas pozdravljam.

Mojca Pev