V petek, 22. 12. 2023, so učenci 2.a razreda imeli kulturni dan. Veliko radovednosti in zanimanja so pokazali ob obravnavi državnega praznika, dneva samostojnosti in enotnosti, kulturno in zbrano so spremljali šolsko prireditev, po malici pa so s svojimi nastopi dokazali, da jim ne manjka najrazličnejših talentov.

Vse prisotne so na 2.A IMA TALENT navdušili plesalci, pevci, inštrumentalisti, čarodeji, recitatorji in športniki. Prav vsak si je zaslužil bučen aplavz!

Učenci so morali že doma napisati nekaj dobrega o naključno izbranem sošolcu oz. sošolki. Te lepe misli in želje so nato brali namesto »oglasov« med posameznimi točkami. Npr.

»Rada te imam, ker si prijazna in pomagaš. Lepa si, ko se smejiš.«

»Rad te imam, ker si moj dober prijatelj.«

»Všeč si mi, ker si prijazna. Vedno me pozdraviš, ko pridem v razred.«

Učenci so se skupaj z učiteljico tudi obdarovali ter dan zaključili z igranjem družabnih iger in plesom.

Tanja Tomažič