041 619 125 info@os-vipava.si

Še vedno v duhu prazničnega vzdušja smo člani našega kolektiva odšli na ponovoletno druženje na bowlingu. Dogodek je bil poln smeha. Izkazal pa se je tudi za odlično priložnost povezovanje med sodelavci. Prijavljenih je bilo ¾ kolektiva, vendar je bila končna številka udeležencev zaradi bolezni malček manjša.

Tekmovalno vzdušje je bilo nalezljivo, navijali smo drug za drugega in se spodbujali k čim boljšemu podiranju kegljev.

Po vznemirljivi tekmi smo se odpravili na skupno večerjo. Tam smo imeli tudi nekaj zanimivega programa. Pripravile so ga naše kuharice. Člani najboljših osmih ekip so prejeli simbolične, a zelo uporabne nagrade.

Ponovoletno druženje z bowlingom se je izkazalo za izjemno uspešno in koristno izkušnjo. Poleg zabave in smeha smo si izmenjali številne besede, nasmehe in skupaj ustvarili spomine, ki nas bodo še dolgo povezovali. V naslednjih mesecih se že veselimo novih skupnih dogodivščin in priložnosti za skupno sodelovanje v našem kolektivu.

Mojca Pev

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost