041 619 125 info@os-vipava.si

Učenci 5. razredov naše šole sodelujejo v preventivnem projektu Policist Leon svetuje. S projektom želimo otroke seznaniti z nevarnostmi, s katerimi se lahko srečajo v vsakdanjem življenju in jih poučiti o primernem samozaščitnem oziroma preventivnem ravnanju ter spoštovanju pravil na različnih področjih.

V ponedeljek, 12. 2. 2024 in v četrtek 15. 2. 2024, je petošolce matične šole in na podružnicah obiskal policist gospod Troha. Policist se je na prvem srečanju z učenci pogovarjal o nasilju v šoli in doma. Podal jim je številne koristne informacije in nasvete kako ukrepati, če so žrtve nasilja ali vidijo in vejo, da se nasilje izvaja nad njihovimi sošolci, prijatelji. Opozoril nas je tudi, da ne smemo zaupati neznancem na ulici ali pa na spletu.

Hvala policistu za njegovo prijazno in poučno predstavitev.

Vanja Krapež

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost