041 619 125 info@os-vipava.si

Zjutraj smo se zbudili ob 7.00 in potem pospravili sobe. Nato smo odšli na zajtrk, ki je bil prav zares kraljevski. Nato smo odšli nazaj v svoje sobe in se preoblekli v smučarsko opremo. Nato smo šli po pancarje in prištancali peš do smučišča. Smučali smo tri ure in pol, potem smo šli na kosilo, kjer smo jedli torteline, nato smo smučali eno uro in pol, do tekme. Tekma je trajala eno uro. Po tekmi smo imeli malico in za malico smo imeli ocvrte miške in čokoladne rolice.

Filip P. in Aljaž M. (6. razred)

Po zajtrku smo šli na smučišče, kjer smo celo dopoldne smučali na soncu. Ob 12 uri smo se odpravili na kosilo. Kasneje smo na manjšem smučišču imeli tekmo. Rezultati bodo objavljeni jutri. Večer smo zaključili z zabavo.

 
Larisa, Vita M., Neli in Blažka (8. razred)
 
(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost