041 619 125 info@os-vipava.si

V petek, 15. marca 2024, smo se učenci in učiteljice podružnične šole Goče udeležili čistilne akcije. Opremljeni z rokavicami in vrečami smo se sprehodili po cesti do pokopališča, navzdol po poti do goškega kala in po glavni cesti nazaj do šole. Očistili smo še okolico šole in šolsko igrišče. 

Učenci so pridno pobirali smeti in med seboj tekmovali, kdo bo v svojo vrečo nabral več smeti. 

V veselje vseh je bilo smeti manj kot prejšnje leto. Še vedno pa smo do vrha napolnili vrečo z različnimi odpadki, ki so ležali na tleh. Ogromno je bilo cigaretnih ogorkov, pločevink različnih pijač, plastičnih in kovinskih odpadkov in še marsikaj drugega. 

Spoštujmo naravo, v kateri živimo. Smeti naj sodijo v koš, ne v naravo. 

Vanja Krapež

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost