041 619 125 info@os-vipava.si

SLOVENIJE

Na POP TV se vrača simpatični kuharski šov Mali šef Slovenije, v katerem bosta svoje kuharske veščine pokazala tudi šestošolca naše šole – VITAN LEMUT IN OLIVER SARDOČ. Izmed obilice prijavljenih, talentiranih mladih kuharjev so na POP TV izbrali osem parov, ki so najbolj navdušili in se bodo v družbi Saša Stareta in žirantov potegovali za laskavi naziv Mali šef Slovenije in bogato denarno nagrado, ki jo bo zmagovalni šoli podaril Mercator.

Prva oddaja bo na POP TV v nedeljo, 10. marca, ob 18.10. Naša učenca VITAN in OLIVER pa bosta na TV v nedeljo, 24. marca.

GLASUJTE IN PODPRITE VITANA LEMUTA IN OLIVERJA SARDOČA!

Začetek glasovanja bo dne 11. 3. 2024 ob 00:00 uri. Svoj glas oddate na povezavi.

Z nakupom izdelkov z oznako Mali šef prejmete kodo s katero glasujte za šolo svojega favorita na spletni strani malisef.mercator.si.

Držimo pesti, naj nam bo sreča naklonjena.

Lepo vas pozdravljam

Tina Bevk

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost