041 619 125 info@os-vipava.si
V organizaciji Zavarovalnice Triglav si je v četrtek, 21. marca, 6 učenk prostovoljk ogledalo skoke v Planici. Že ob prihodu pod skakalnice smo zaznali živahen utrip, ki je kmalu prerasel v pravi navijaški spektakel. Ob pogledu na množico obiskovalcev smo opazili doma narejene plakate in v pozdrav vsem tekmovalcem so plapolale male, srednje in velike zastave. Posebno vzdušje je bilo ob nastopu naših tekmovalcev.  Slišati je bilo glasno navijanje, ki so ga spremljale troblje in raglje. Prevzel nas je prav vsak skakalec, še posebno pa Peter Prevc, ki si je vzel čas tudi za fotografiranje z mladimi navijači. Larisi in Lari je uspelo pridobiti tudi njegovo fotografijo s podpisom. Kljub temu, da je že teden dni od dogodka, smo polni vtisov in lepih spominov.
 
Zavarovalnici Triglav se zahvaljujemo za povabilo na ta nepozaben dogodek v Planici. Bilo je enkratno. 
 
Zapisala Mojca Habič
(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost