041 619 125 info@os-vipava.si

V soboto, 6. 4. 2024, smo se učenci in učiteljice podružnične šole Vrhpolje odpravili na športni dan, poln svežega zraka in gibanja. Glavna aktivnost tega dne je bil pohod do Športnega parka Budanje.

Pred šolo smo se zbrali ob 8.00 in se podali na pot. Sončno vreme je bilo kot nalašč za hojo in raziskovanje narave. Pot nas je vodila skozi gozd, kjer smo opazovali živali, nabirali storže in palice ter se veliko pogovarjali med seboj. Po približno eni uri hoje smo prispeli do Športnega parka Budanje, kjer smo se preizkusili v različnih športnih aktivnostih in prosti igri, ki jo tako zelo pogrešajo.

Po dobri uri in pol smo se utrujeni, a zadovoljni vrnili nazaj v šolo. Športni dan je bil odlična priložnost za druženje, gibanje in sprostitev v naravi.

Komaj čakamo nov športni dan!

Polonca Virant

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost