BILI SMO V PLANICI

Mar 26, 2018

Učenci in učenke izbirnega predmeta likovno snovanje 2 so zaslužni, da se je kar 46 učencev naše šole v četrtek udeležilo ogleda smučarskih poletov v Planici.
Sodelovali smo namreč na likovnem natečaju, ki je namenjen prav vsem slovenskim osnovnim šolam. Izdelali so ogromen in imeniten navijaški plakat in se z njim uvrstili med 10 osnovnih šol finalistk. Nagrada je bila še bolj imenitna: prejeli smo brezplačne vstopnice, malico in prevoz v Planico.
Tako smo bili na čudovit sončen dan tudi mi del pravega navijaškega vzdušja in pozitivne energije, ki preveva Planico. Ob mahanju s slovenskimi zastavami, v spremstvu trobelj in plakatov smo si ogledali oba uradna treninga in kvalifikacije. Najbolj zagnanim je uspelo dobiti tudi kakšen podpis katerega izmed glavnih junakov Planice.
Na koncu pa je sledila še zabava pod odrom s skupino BQL.
O tem, kako smo se imeli, pa naj kaj več povedo še priložene fotografije!

Kristina Lavrenčič, mentorica