041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

Arhivi

TEKMOVANJE ZA ČISTE ZOBE OB ZDRAVI PREHRANI JE ZAKLJUČENO!

Maj 28, 2018

Tekmovanje za čiste zobe ob zdravi prehrani je med osnovnošolci že dobro znan, preventivno naravnan program. Z njim se spodbuja učence k rednemu umivanju zob in zdravemu prehranjevanju. Tako se jih preventivno vzgaja, da razvijejo odnos in odgovornost do lastnega zdravja.

Na naši šoli poteka tekmovanje do 6. razreda. Enkrat na mesec nas preseneti medicinska sestra Damjana, ki učencem  z barvno tabletko preveri čistost zob. Učenci se trudijo za lep in zdrav nasmeh ter pridno zbirajo rdeče štampiljke.

Zmagovalec letošnjega tekmovanja, ki si zasluži pohvalo za najbolj čiste zobe je 5.a razred. Dosegli so najboljši rezultat čistosti zob med osnovnošolci Ajdovske in Vipavske občine.

Nagrada so seveda čisti in zdravi zobje, pa tudi zobna krtačka in zobna pasta. Za nagradni izlet se bodo junija podali v Ljubljano, v Tivoli.

Zmagovalcem čestitamo!

Mirjam Goričan Štimec

Najbolj iskano

(Skupno 117 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost