ŠPORTNI DAN NA MORJU

Jun 15, 2018

Učenci 9. razredov so imeli v sredo, 13.6.2018 , zadnji športni dan na naši šoli. Po nestanovitni vremenski napovedi, smo v sredo zjutraj nestrpno gledali v nebo in upali , da nam bo vreme naklonjeno za odhod v Ankaran.

Ko smo se odpeljali izpred šole smo že na Socerbu videli, da bo na obali dan brez padavin. Ker je bilo precej soparno smo ob prihodu s pomola poskakali v vodo in se osvežili. Morje je imelo prijetnih 24 stopinj.

Športni dan pa ni bil le plavalno obarvan , temveč smo dan izkoristili za prijetno druženje ob družabnih igrah, pogovorih in aktivnostih ob obali.

Veseli in zadovoljni, da smo aktivno preživeli dan v naravnem okolju , smo se vrnili na šolo, kjer so nas počakale še nekatere obveznosti, preden se poslovimo od sošolcev in učiteljev, s katerimi smo preživeli nepozabnih 9. let.

Za aktiv športa

Petra Batagelj